top of page
2022-06-05-08-33-38-DJI_0229 (kopie).jpg

RozhledNa Ještěd

je mimořádná originální subtilní stavba tyčící se v hladině vrcholků stromů s obytným patrem a panoramatickou terasou na střeše. Uslyšíte omamné šumění lesa  a uvidíte nádherná panoramata s dominantou hory Ještěd. Nachází se na samotě v lese, uprostřed přírodního parku. RozhledNa Ještěd je prvotřídně vybavena, aby vám ani na chviličku nic nescházelo. Možná i trochu lépe... :-) je vybavana tak, abyste na pobyt u nás nikdy nezapomněli.

Vybavení RozhledNy

- střešní terasa

- keramický gril

- privátní sauna

- lednice na gelové vložky

- vařič na kávu a čaj

- venkovní sprcha (voda ve venkovní teplotě)

- vnitřní i venkovní toaleta

- litinový automatický krb

- luxusní chodící spací pytle Selkbag pro pobyt na       střešní terase

- káva, čaj, cukr, mléko do kávy, pitná voda je                 součástí kuchyňského koutku

JSME BEZ ELEKTŘINY! Tu pravou atmosféru vytvoříte světlem našich svíček... Takže u nás máte zajištěné jiskřičky v očích vaší lásky :-)

2022-06-04-19-43-58-DJI_0108-gpix.jpg
Anchor 1
Pine Cone 4
2022-06-04-21-04-59-CZ7_1173.jpg

Pro váš co nejdokonalejší pobyt jsme mysleli opravdu na vše. Na střešní terase nechybí luxusní venkovní postel, protože není nadto se po grilovačce natáhnout a koukat přímo na hvězdy...

Na pozorování crvkotu na Ještědu je připravený dalekohled. Gurmánské zážitky podtrhne portugalský porcelán, zkrátka plastové pohárky u nás opravdu nečekejte. Voňavoučké peřiny nejvyšší třídy Vás zahřejí i v chladnějších dnech, nadto oděné to značkového saténového povlečení. Vymazlené detaily interiérového vybavení jsou pak dokonale originální. A atmosféru dotváří i živé květiny.

Užijte si pobyt v obytné rozhledně.

Prostor zalitý sluncem, zvenku doléhá zpěv ptáků, pod nohama vrže dřevěná podlaha. Rozhledně dominují přírodní materiály, od postele z masivu až po dekorace na stěnách, všude je cítit vůně dřeva a samotného lesa. 

Přijeďte si odpočinout od shonu všedního života, nabrat síly a zažít něco nevšedního.

Rádi Vás přivítáme uprostřed nedotčené přírody.

Jedinečný výhled

Ještěd, Ještěd, lesy, koruny stromů, Ještěd, Bezděz, Ještěd ze střešní terasy, Ještěd z vnitřní postele, prostě je všude! A do toho to ševelení listů.... ach...omamné pro oči i uši!.

Grilování nad korunami stromů

Už jste slyšeli o keramickém grilu? A chcete si tuto horkou luxusní novinku vyzkoušet? U nás Vás čeká jen to nejlepší vybavení! Gurmánské suroviny připravíme..

Luxus v lese

Bez elektřiny.... jen mihotající se svíčky. A přesto ve voňavé posteli, na zdravotní matraci, s plnohodnotnou lednicí, vlastní saunou, a s postelí i na střeše :-) Teplíčko zajistí automatický krb.

bottom of page