top of page
2022-06-04-17-59-16-CZ7_0949 (kopie).jpg

Glamping

 

je jednoduše styl zážitkových pobytů, který spojuje luxus s pobytem v přírodě. Každý miluje šumění lesa a ševelení lučních trav, ale každý také miluje voňavou postel a vychlazený nápoj v horkém dni. Glamping Vám přináší pohodlí a technologické vymoženosti do náručí přírody. Proč prostě nemít všechno najednou :-)?

Co je to glamping

Glamping jako slovo vznikl z anglického "glamorous" a "camping", v překladu tedy výraz označující luxusní pobyt v přírodě.  Protože se jedná o rychle rostoucí segment, už dávno je toto "luxusní kempování" posunuto na další úroveň.

Dnes si host může vybrat ze škály pobytů i úrovně luxusu. Často je do těchto zařízení již zavedena i elektřina. Pak si ale musíme uvědomit, že se nebude jednat o pobyt v nedotčené přírodě, ale spíše u někoho na zahradě, případně u kempu.

2022-06-05-08-09-42-CZ7_1377.jpg

Krása glampingu však také spočívá v možnosti volby. Pro někoho je rozhodující množství technologických vymožeností a o zážitek pobytu v přírodě tolik nejde. Svou exotickou roli hraje už i samotná stavba, tedy vyhlídkový posed v podobě kopule, treehouse nebo pro nejodvážnější i třeba myslivecký posed. Pro někoho je však stále nejdůležitější exotika odlehlosti ubytování, tedy co nejdále od civilizace, v hloubce lesů nebo uprostřed rozlehlosti pastvin a luk....

2022-06-04-21-09-28-CZ7_1197.jpg

Glamping u nás!

Glamping u nás je pak kombinace všeho. Rozhodně čekejte zážitek uprostřed přírody, na samotě, s tím nejdechberoucím výhledem z celé české glampingové rodiny. Potěší vás i luxusní přírodní postel, panoramatická okna s výhledem na Ještěd, střešní terasa, keramický gril a designový nábytek. Jíst budete gurmánsky grilované suroviny ze značkového porcelánu. Už se u nás vidíte? :-)

Chcete strávit nezapomenutelné noci v naší Rozhledně?

Využijte našeho jednoduchého rezervačního systému a zvolte si termín,

který vám bude vyhovovat.

Víte o někom, koho chcete obdarovat jedinečným zážitkem? Kupte mu dárkový poukaz!

bottom of page